snap clap

Snap Clap – fotka vďaka tlesknutiu

by / 0 Comments / 215 View / 23/10/2014

Aplikácia zo Slovenska, o ktorej pravdepodobne ešte mnoho z vás nepočulo. Aj keď sa vám tento nápad nebude zdať nejako prelomový, tak pravdou je, že ľudia si Snap Clap sťahujú vo veľkom, má už vyše 600 tisíc stiahnutí. Veď fotografovanie pomocou mobilu je celosvetovým trendom.

“Máte už po krk toho, že práve vy chýbate na každej fotke, pretože musíte stáť s foťákom v ruke a stláčať spúšť? Okamžite môžete s touto nezaplatenou prácou fotografa skončiť! Ohúrte svojich priateľov s fantastickou aplikáciou Snap Clap! Je to úplne jednoduché: položte váš mobil na ľubovoľné miesto, tlesknite rukami a Vaša fotografia je hotová. Jednoduchý spôsob, ako navždy uchovať vaše životné okamihy a navyše je možné prezerať fotky a fotiť na diaľku cez všetky smart hodinky. To všetko prináša Snap Clap.”    Dávid Šproch, autor aplikácie

Snap Clap je vlastne celkom jednoduchá aplikácia. Navyše, podporuje aj 2 hlavné wearable platformy, a to android wear a tizen Gear od Samsungu. Vďaka tomu je táto aplikácia multifunkčná. Je dostupná v 16 jazykoch a zatiaľ je zadarmo pre operačný systém iOS a Android. V budúcnosti sa plánuje spoplatnenie niektorých dodatočných funkcií.

O aplikáciu prejavil záujem jeden výrobca mobilných zariadení, chcel by ju zaradiť do svojej vianočnej kampane. Šprochovým cieľom je dostať Snap Clap na iTunes medzi 10 najsťahovanejších kamerových aplikácií.

Okrem toho, Snap Clap je jednou z prvých slovenských aplikácií, ktorá sa dostala na smart hodinky od Samsungu, či Android Wear. Na nich si môžete prezerať svoju galériu a taktiež môžu slúžiť ako spúšť kamery.

 

 

Foto via prweb.com